Навчання після 9-го класу

Після 9-го класу є можливість вступити в гімназію чи отримати середню спеціальну освіту. Це чудова можливість не тільки отримати диплом, але і прекрасно адаптуватись мовно і ментально до іншої країни. Як правило, в такому віці вдається мову засвоїти без акцента, звикнути до культури і традицій іншої країни, завести справжніх друзів серед однокласників. Це дасть можливість в майбутньому не відчувати себе іноземцем, а бути людиною, якій близькі дві мови і культури.

Після отримання середньої чи середньої спеціальної освіти є можливість продовжити навчання у вищому навчальному закладі. Важливим є те, що на час навчання надаються в гуртожитку місця по пільговій вартості за державною дотацією. Проживання виходить 40-45 Є на місяць. Харчування, враховуючи державну дотацію, виходить від 0,8 до 1,2 Є (сніданок, обід чи вечеря). Все вище наведене робить освіту у Словаччині доступною і надзвичайно цікавою для українців.

 

По закінченню 9 класу для хлопців є можливість отримати будівельні спеціальності, адже не секрет, що висококваліфікований дипломований робітник,зачасту,може заробити більше від інженера. Словацькі дипломи дійсні на території Євросоюзу і в багатьох інших країнах світу. Наприклад з дипломом фахівця сантехніка можна зареструватись підприємцем чи зареєструвати фірму і самому виконувати роботи по монтажу опалення, водопостачання і каналізації, а саме важливе видавати офіційні документи про виконання робіт, які необхідні при введенні об’єктів в експлуатацію, що робить таку роботу значно дорожчою.

 

Термін навчання 3 роки.

 

Пропонуються наступні спеціальності:
Фахівець-сантехнік – після закінчення являється кваліфікованим робітником, який може виконувати роботи пов’язані з монтажем, демонтажем і обслуговуванням труб, водопровідних і каналізаційних систем, опалення; монтувати гідранти, огрівачі води, котли, радіатори і т.д.
Фахівець-будівельник – після закінчення стає кваліфікованим робітником, який може виконувати наступні роботи: мулярські, штукатурки, бетонні, плиточні, монтаж тепло-, звуко- і гідроізоляції, виконувати ремонт і обслуговування різних будівель, отримає знання, необхідні для створення власної фірми чи дрібного підприємницва.
Фахівець-тесляр – після закінчення є кваліфікованим робітником, який може виконувати наступні роботи: обробка дерева -ручна та механіча ,виготовлення дерев’яних конструкцій дахів,сходів,підлог ,облицювання стін та стель, огорож ,монтаж та демонтаж рештування.

 

По закінченню 9-го класу дівчата мают можливість навчатись  на молодшу медичну сестру. Отриманий диплом надає право працювати  як в Словаччині, так і в інших країнах Євросоюзу та багатьох інших країнах світу.

 

Для вступу вам потрібно надіслаит нам @ із запитом на навчання, в якому вказати:

Ми якнайшвидше надішлем вам відповідь з інформацією про освітній заклад, який найбільше може вам підійти для навчання і в який ви зможете вступити в рамках програми „Free Student”, про розмір витрат, з якими ви стикнетесь при оформленні документів.