Магістратура – Free Student Slovakia

Магістратура

Магістра в Словаччині

Програма «Free-Student» – це ваш унікальний шанс на безкоштовне проходження Магістратури в Європейських ВНЗ, у тому числі і в Словаччині. Наша кмпанія займається допомогою студентам останні 6 років. Завдяки нашій програмі ви зможете отримати запрошення у кращі Європейскі ВНЗ, отримати нострифікацію диплома, та подальшу процедуру верифікації.
За допомогою програми «Free-Student» — європейська освіта, як і Європейський диплом це же не мрія, а дійсність. Наявність ностріфіцированного диплому Європейського зразка дозволяє отримати роботу за фахом в майже будь-якій країні світу *.

* Під будь-якою країною маються на увазі країни Європейського Союзу, і країни, які уклали зі Словаччиною договір про визнання дипломів, у тому числі США, Канадою, Австралією.
Магістратура в Словаччині – це унікальний шанс отримати кращу Європейську освіта і диплом встановленого зразку після проходження бакалавріату в Україні. Крім того, наявність

Європейського диплома дає пріоритет при працевлаштуванні в Українські компанії.

Обираючи між різними випускниками ВНЗ, роботодавець, завжди буде надавати перевагу до студентів, що закінчили Європейські навчальні заклади.

Переваги Європейського диплома

Незважаючи на входження України до Європейського союзу, дипломи українського зразка не котуються навіть в межах власної країни. Виною всьому застарілі коди спеціальностей, що не відповідають сьогоднішнім віянням ринку працевлаштування. Крім того, Український диплом необхідно нострифікувати для отримання працевлаштування в Європейських країнах, в тому числі і підтверджувати знання проходженням іспитів, і повторного захиста теми диплома.
Проблема повторного захисту диплома в Європі полягає в тому, що затверджена в рідному державному ВНЗ тема диплома, може не підходити для комісії Європейської захисту. Отже диплом не буде нострифікован.

Проходження Магістратури в Словаччині – вирішує цю проблему:

 • Дозволяє закрити академічну різницю.
 • Закриває необхідність нострифікації диплома, для отримання документів Європейського зразка.
 • Дозволяє отримати диплом магістра, який відповідає сучасним вимогам ринку працевлаштування.
 • А головне – при бажанні, можна кардинально змінити спеціальність та напрям у магістратурі, відносно обраного в бакалавріаті.

Необхідні документи

Щоб потрапити на магістратуру в кращі державні навчальні заклади Словаччини, треба ностріфікувати Український диплом, щоб він був верифікований та відповідав міжнародним стандартам навчальної практики.

Нострифікація – це процедура, завдяки якій, диплом отриманий в Україні ставати релевантним для ВНЗ Європейських і Американських університетів.

У деяких випадках, щоб пройти нострифікацію, необхідно додатково захистити тему диплома, або пройти академічну різницю у курсах та предметах цільового ВНЗ.

Ми займаємося супроводом Українців, які вирішили отримати диплом Європейського зразку в Словаччині досить давно, щоб забезпечити високий відсоток вступників до кращі Європейські ВНЗ з подальшим проходженням магістратури.

Допомога в надходженні

Якщо ви хочете вступити до Магістратури кращих ВНЗ Європи, то вам потрібно:

 • Подати заявку на нашому сайті.
 • Підготувати свій диплом до нострифікації.
 • Передати копії документів про отримання вищої освіти.

Останнє необхідно для узгодження кодів диплому, та інших юридичних процедур, що необхідно узгодити перед надходженням студента до Магістратури Словаччини для українців.
Як тільки ви заповните заявку, компанія «Free-student» максимально швидко зв’яжеться з вами, для того щоб розповісти про всі тонкощі подальшої співпраці. Ми розповімо про:

 • Те, які саме документи потрібно підготувати у вашому випадку.
 • Як буде проходити нострифікація диплому.
 • Скільки буде коштувати уся процедура вступу до ВНЗ Словаччини.
 • Як обрати ВНЗ, та спеціальність відповідно потреб, та можливостей абітурієнта.

На нашому рахунку понад 1000 успішних кейсів надходження українських студентів в закордонні ВНЗ. Диплом Бакалавра не має терміну давності. У нашій практиці були випадки надходження на Європейську Магістратури студента у віці 46-ти років.

Проходження Магістратури

Важливий аспект проходження Магістратури в Словаччині полягає в тому, що спеціальність не обов’язково повинна співпадати з тією, що була отримана при проходженні бакалавріату, але повинна збігатися за напрямком.

Наприклад, закінчивши Український інститут за напрямом «прикладна математика», можна поступити на курс «Менеджменту та обліку» в Словаччині. При цьому, важливо враховувати і наявність академічної різниці між курсами, ВНЗ та країнами.

Академічна різниця – це кількість курсів, які необхідно прослухати, і за якими потрібно здати залік, або пройти іспит для подальшого навчання за обраною спеціальністю.

При наявності академічної різниці більш ніж 10 курсів, ми будемо рекомендувати витратити додатковий рік на прослуховування відповідних курсів в Університеті Словаччини. Це дозволить, істотно знизити навчальне та академічне навантаження під час проходження Магістратури, тим самим:

 • Покращити оцінки.
 • Вивчити мову.
 • Познайомитися з викладачами ВНЗ.
 • Зарекомендувати себе, як гарний студент, що має перспективи отримати диплом із відмінністю.

І головне – переконатися в тому, що курси, що входять в майбутню магістерську програму, відповідають вашим очікуванням від Магістратури Європейського зразка.

Часті питання

Q: На яку спеціальність можна поступити, маючи диплом бакалавра?
A: Практично на будь-яку. У Словацьких ВНЗ, понад 50-ти напрямків. Єдине обмеження, розмір академічної різниці в курсах. З повним списком спеціальностей можна ознайомитися тут (https://free-student-slovakia.org/ru/spetsyalnosty/)
Q: Чи дійсно магістра в Словаччині повністю безкоштовна?
A: Якщо правильно подати документи до вступу, то ви отримаєте право не тільки на безкоштовне навчання, а й у разі високої успішності на отримання Європейської стипендії.
Q: Чи можуть виникнути складності при нострифікації диплома?
A: Щоб уникнути будь-яких проблем з нострифікацією, верифікацією і подальшим надходженням – ми настійно рекомендуємо подати заявку на консультацію в центрі «Free Student».
Q: Де буде проживати студент під час проходження магістратури?
A: Всім студентам, які оформили заявку на «Free Student» – надається державний гуртожиток, і що найважливіше, документи, що підтверджують дозвіл на проживання в Словаччині.
Якщо у вас виникли питання, що стосуються вступу до Магістратури Словаччини – зв’яжіться з нами за телефонами, вказаними на сайті, або через нашу офіційну електронну пошту.

Ваша вигода

 • Проходження магістратури в Європейській країні за програмою «Free Student» – це унікальна можливість кардинально змінити життя. Завдяки «Free Student», можна:
 • Значно спростити процес підготовки документів для вступу до Магістратури.
  Позбутися від місяців болісної юридичної «метушні».
 • Вступити в Державний ВНЗ Словаччини на будь-яку спеціальність.
  Пройти Магістратури, і отримати диплом Європейського зразка.

І головне – вийти за межі дозволеного, і в подальшому влаштуватися на роботу в тому місці, де ви хочете працювати, а не там, куди вас візьмуть!