Магістратура у Словаччині безкоштовно - Free Student Slovakia

Магістратура

Безкоштовне навчання бакалаврів в  магістратурі  кращих державних університетів Словаччини в рамках програми „Free Student”.

Якщо Ви отримали в українському чи європейському навчальному закладі диплом бакалавра, то за підтримки нашої програми Ви зможете вступити в магістратуру в Словаччині. Магістерський курс у Словаччині читається протягом 2-х років. З дипломом магістра, отриманим у Словаччині, Ви зможете працювати не тільки у Словаччині, а й у будь-якій іншій європейській державі, а також в країнах, з якими Словаччина уклала угоду про визнання дипломів. Такими країнами є США, Канада, Австралія,  Україна та багато інших. В України мало міжнародних угод  про визнання дипломів інших держав. Але із Словаччиною такий договір є, тобто із словацьким дипломом Ви маєте можливість працевлаштуватись не тільки за кордоном, але і повернутись додому і мати пріоритет при працевлаштуванні з європейським дипломом. Також загальновідомо,  що європейські компанії, які працюють в Україні, мають вищі зарплати і радо працевлаштовують претендентів з європейськими дипломами. Важливо, що в Словаччині для вступу на магістерську програму  спеціальність, з якої Ви отримали ступінь бакалавра, не має бути ідентичною  тій,  яку Ви обрали на ступінь магістра. Наприклад, маючи диплом бакалавра із фаху „математика”, Ви можете вступити на магістерський курс „менеджмент”. Однак  при суттєвій зміні спеціалізації потрібно врахувати, що у Вас не буде вистачати бази, отриманої на курсі бакалавра. Це може викликати проблеми на сесії. Тому, якщо Ви хочете кардинально змінити магістерську спеціалізацію відносно  бакалаврської, ми радимо все-таки  вступити спочатку на 1-й курс бакалаврської програми, провчитись рік, отримати трошки базових знань із нової для Вас спеціалізації і вдосконалити мову. А на наступний рік вже брати магістерський курс. При вступі в магістратуру ми здійснюєм нострифікацію Вашого бакалаврського диплому. Це дуже складний і відповідальний процес, але завдяки нашому багаторічному досвіду нам вдається досить швидко допомогти Вам з нострифікацією дипломів різних спеціальностей.

Нострифікація – це визнання Вашого диплома, отриманого в іншій державі, як диплома, аналогічного словацькому, і визнання його на території Словацької Республіки.

Якщо диплом бакалавра у Вас уже на руках, то Вам потрібно його передати нам на нострифікацію, причому не має значення, скільки років тому Ви його отримали. У нас бували випадки, коли на магістерський курс вступав 46-річний студент. Якщо диплом бакалавра Ви отримаєте в кінці навчального року, то потрібно нам передати копії  диплома і додатку до нього, який Вам буде виданий за минулий рік, для того, щоб ми могли попередньо погодити його нострифікацію, щоб потім не виникло ніяких проблем.

Якщо Ви бажаєте вступити в магістратуру, заповніть „заявку”. Ми оперативно надішлем Вам відповідь з інформацією про подальші кроки і витрати на оформлення документів та мовні курси з інформаційною підтримкою.

Зателефонувати