Презентація, співбесіда – Free Student Slovakia

Презентація, співбесіда

Відбір студентів відбуватиметься на основі результатів співбесіди. При цьому аналізуватиметься не рівень знань абітурієнта на даний момент, а його потенціал та бажання навчатись. Також дуже важливим є прагнення майбутнього студента до змін та самоудосконалення. Абітурієнтам, які успішно пройшли співбесіду, будуть запропоновані бюджетні місця та вони будуть зараховані на курси словацької мови і стануть учасниками програми „Free Student”.

Презентація програми “Free Student” співбесіда будуть відбуватись в кожному обласному центрі України. Зареєструватись на презентацію Ви можете в рубриці „Заявка на вступ до Словацького університету”, відправивши нам Вашу заявку. Презентації програми будуть відбуватись в період з листопада по квітень. На презентацію Ви маєте можливість прийти разом з батьками чи іншими родичами. На презентаційні зустрічі на тему “Освіта в Словаччині” як правило приїжджають керівники словацьких університетів, щоб надати Вам вичерпні відповіді на Ваші запитання. Після презентації словацької освітньої програми  “Free Student”, відбудеться співбесіда, за результатами яких у Вас буде можливість гарантовано вступити на бюджетну форму навчання у вибраний Вами словацький державний університет.

Якщо Вам щось незрозуміло, або і Вас виникли якісь запитання, пишіть e-mail: offfice.free.student.slovakia@gmail.com або телефонуйте тел.: +42 191 760 95 87, тел.: +380992627504 і ми Вам надамо вичерпні відповіді на всі Ваші запитання.