Витрати пов’язані з документацією – Free Student Slovakia

Витрати пов’язані з документацією

Головним завданням освітньої програми “Free Student” було надати можливість отримання вищої освіти в Євросоюзі не тільки для „обраних” дітей найбільш забезпечених родин України, але й для більш широкого загалу здібних дітей, які хочуть щось змінювати в своєму житті.

 • На жаль, сьогодні одним з основних питань при виборі вузу для абітурієнта та його батьків є вартість навчання, проживання, харчування і т. п., тобто всі витрати, пов’язані з навчанням студента. Ми врахували і нестабільність фінансово-політичної ситуації в Україні та проблематичність прогнозування фінансових доходів родини на майбутні роки. Адже навчання до ступеня магістра розтягується на п’ять років. В програмі “Free Student” ми відкриваєм можливість доступного навчання в державних університетів Словацької республіки.
 • Навчання для всіх учасників програми “Free Student” є абсолютно безкоштовним.
 • Транспортні витрати із Словаччини до Ужгорода від 6,50 до 10 євро (в залежності від розташування університету).
  Витрати на харчування. Комлексні обіди з 3-ох страв в університетських їдальнях коштують в районі 1,50 євро. Ціни на продукти в магазинах приблизно рівні українським.
  Витрати, пов’язані з оформленням документів, будуть залежати від обсягу необхідної вам допомоги.
  Ці послуги надають наші партнери в Україні і Словаччині

Виберіть найбільш підходящий пекет, і вам надішлють вартість послуг.

Економ пакет включає послуги:

 1. Консультативна  підтримка при виборі вузу.
 2. Подача до вузу ваших документів, проходження всіх необхідних процедур для вступу.
 3. Отримання підтвердження  про попереднє зарахування (з умовою) до словацького навчального закладу. Це підтвердження про зарахування абітурієнтів до ВНЗ, але при виконанні певних умов. Це суто процедурні умови: подача ностріфікованого атестата про повну загальну середню освіту, оскільки підтвердження про зарахування ви отримаєте вже на початку червня, а атестат, як правило, ви отримаєте тільки в кінці червня або на початку липня.
  Крім цього деякі вузи вимагають надати медичну довідку з української поліклініки про те, що за станом здоров’я ви можете навчатися в вузі.
 4. Передача вам  підтвердження  про зарахування (з умовою) в начальний заклад. Всі вище перераховані процедури здійснюються без вашої присутності, але від вашого імені, згідно з дорученням, що істотно заощаджує ваші кошти.
  Решту документів ви подаєте особисто, і всі наступні етапи для навчання в Словаччині проходите самостійно.

Пакет ”  економ + ” включає такі послуги:

 1. Консультаційна підтримка при виборі вузу.
 2. Подача до вузу ваших документів , проходження всіх необхідних процедур для вступу.
 3. Отримання підтвердження про попереднє зарахування (з умовою) до словацького навчального закладу. Це підтвердження про зарахування абітурієнтів до вузу , але при виконанні певних умов. Це суто процедурні умови: подача нострифікованого атестату про середню освіту, оскільки підтвердження про зарахування ви отримаєте вже на початку червня, а атестат ви отримуєте , як правило, в кінці червня чи на початку липня. Окрім того, деякі вузи просять надати їм медичну довідку з української поліклініки про те, що за станом здоров”я ви можете навчатись у вузі.
 4. Передача вам підтвердження про зарахування (з умовою) в начальний заклад.
 5. Засвідчення словацьким нотаріусом копій усіх необхідних документів.
 6. Переклад атестату і його додатку на словацьку мову судовим словацьким перекладачем та всіх інших необхідних для вступу документів.
 7. Нострифікація атестату про загальну середню освіту.
 8. Всі вище зазначені дії виконуються без вашої присутності, від вашого імені згідно доручення, що значно економить ваші кошти.
 9. Всі інші документи ,які необхідні для виготовлення виду на проживання Ви подаєте самостійно.

Ексклюзив пакет включає такі послуги:

 1. Консультаційна підтримка  при виборі вузу.
 2. Подача до вузу ваших документів , проходження всіх необхідних процедур для вступу.
 3. Отримання підтвердження  про попереднє зарахування (з умовою) до словацького навчального закладу. Це підтвердження про зарахування абітурієнтів до вузу , але при виконанні  певних умов. Це суто процедурні умови:  подача нострифікованого атестату про середню освіту, оскільки  підтвердження про зарахування  ви отримаєте вже на  початку  червня,  а  атестат ви отримуєте , як правило,  в кінці червня  чи на початку липня.
  Окрім того,  деякі вузи просять надати їм  медичну довідку з української поліклініки про те, що за станом здоров”я  ви можете навчатись у вузі.
 4. Передача вам  підтвердження  про зарахування (з умовою) в начальний заклад.
 5. Засвідчення словацьким нотаріусом копій усіх необхідних документів.
 6. Переклад атестату  і його додатку на словацьку мову  судовим словацьким перекладачем та всіх інших необхідних для вступу документів.
 7. Нострифікація атестату про загальну середню освіту.
 8. Резервування місця в гуртожитку.
 9. Подача нострифікованого атестату  про загальну середню освіту  в університет (чим  виконуються вимоги про попереднє зарахування).
 10. Отримання підтвердження про попереднє зарахування (з умовою) до словацького навчального закладу про виконання вимог.
 11. Всі вище зазначені дії виконуються без вашої присутності, від вашого імені згідно доручення, що значно економить ваші кошти.
 12. Підготовка та переклад документів,  необхідних для отримання виду на проживання.
 13.  Організація зустрічі в Словаччині ,поселення в готель, в гуртожиток.
 14.  Орієнтаційна програма після приїзду  в Словаччину. Підключення до операторів мобільного зв”язку при необхідності.
 15. Відкриття рахунку в Словацькому банку у разі потреби.
 16. Запис в університет. Це специфічна процедура Словацьких університетів, внаслідок якої студент записується в певний вуз і обирає  навчальний предмет на певний семестр.
 17. Підготовка і перевірка фінальних документів для подачі на еміграційну поліцію.
 18. Супровід при проходженні медогляду в Словаччині після отримання виду на проживання (мед. огляд оплачується самостійно).

Подати заявку на вартість пакетів послуг

Серед запропонованих спеціальностей оберіть одну спеціальність за якою Ви б хотіли навчатися.