image
image image

Магістратура
з Словаччини — диплом
європейського зразка.

Бажаєте отримати диплом, затребуваний у всіх країнах Європи? Вступайте до найкращих університетів Словаччини до магістратури.

image
img

Магістратура у Словаччині

Програма “Free Student” — це ваш унікальний шанс на здобуття безкоштовної освіти в магістратурі європейських університетів та Словаччини в тому числі. Наша компанія допомагає студентам у вступі та в усьому, що з ним пов’язане: проходженні та подальшій верифікації дипломів європейського зразка.

Завдяки програмі “Free Student” європейська освіта перестає бути мрією і стає реальністю. За наявності нострифікованого диплома європейського зразка ви зможете отримати роботу за фахом фактично у будь-якій країні світу*, або застосувати свої нові європейські знання в нашій країні.

*Під будь-якою країною маються на увазі країни Європейського Союзу та країни, які уклали зі Словаччиною договір про визнання дипломів. Серед них – США, Канада, Австралія та ін.

Магістратура у Словаччині — це унікальний шанс здобути кращу європейську освіту та диплом встановленого зразка після проходження бакалаврату в Україні. Крім того, наявність європейського диплому дає пріоритет при працевлаштуванні у найкращі українські компанії.

img

Переваги Європейського диплома

Чому диплом європейського зразку – це добре? Тому що це сучасні спеціальності, які навчають не тому, що було вчора, тому, що буде завтра. Крім того, український диплом необхідно нострифікувати для отримання працевлаштування в європейських країнах, у тому числі підтверджувати знання проходженням іспитів та повторним захистом теми диплома.

Отримання диплому в Словаччині позбавить вас таких труднощів з подальшим працевлаштуванням.  Плюс може виникнути питання з повторним захистом диплома в Європі через те, що затверджений диплом у місцевому українському університеті може не бути схожим на європейський захист і, відповідно,
диплом не буде нострифікований.

Проходження магістратури у Словаччині повністю вирішує цю проблему:

img

Дозволяє закрити
академічну різницю.

img

Закриває необхідність нострифікації диплома для отримання документів європейського зразка.

img

Дозволяє отримати диплом магістра, який відповідає сучасним вимогам ринку працевлаштування.

img

І що важливо: за бажання студента можна кардинально змінити спеціальність магістра щодо обраного в бакалавріаті напряму.

Необхідні документи

Щоб вступити до магістратури до найкращих державних університетів Словаччини, необхідно подати на нострифікацію диплом бакалавра.

Нострифікація — це процедура, завдяки якій диплом, отриманий в Україні, стає релевантним для вступу до європейських та американських університетів.

У деяких випадках може знадобитися повторний захист теми диплома або проходження академічної різниці в цільовому навчальному закладі.

Ми займаємося супроводом українців, які вирішили отримати диплом європейського зразка в Словаччині, щоб забезпечити високий відсоток вступників до найкращих університетів з подальшим проходженням магістратури.

img

Допомога у вступі

Якщо ви хочете вступити до магістратури, ми рекомендуємо:

 1. Подати заявку на нашому сайті.
 2. Підготувати свій диплом до нострифікації
 3. Передати копії документів про здобуття вищої освіти.

Останнє необхідне для узгодження кодів диплому та інших юридичних процедур, які необхідно узгодити перед вступом студента до магістратури Словаччини для українців.

На нашому рахунку понад 1000 успішних кейсів вступу українських студентів до закордонних університетів. Нагадуємо, що диплом бакалавра не має терміну давності – у нашій практиці були випадки вступу до магістратури студентів, яким було за 40 років.

Після заповнення заявки ми оперативно зв’яжемося зі студентом, і розповімо про всі тонкощі вступу, в т. ч. список необхідних документів, процедуру проходження нострифікації, особливості вступу до того чи іншого обраного вишу.

Проходження магістратури

Важливий аспект проходження магістратури в Словаччині полягає в тому, що спеціальність не обов’язково повинна співпадати з тією, що була отримана при проходженні бакалаврату, але має збігатися за напрямом. Наприклад, закінчивши будь-який український університет за напрямом «прикладна математика», можна вступити на курс «Менеджменту та обліку» у Словаччині. При цьому важливо враховувати і наявність
академічної різниці між курсами, університетами та країнами.


Академічна різниця – це годинник предметів, які необхідно прослухати, і з яких потрібно скласти залік або пройти іспит для подальшого навчання за обраною спеціальністю.

За наявності академічної різниці більш ніж 10 предметів, рекомендується витратити додатковий рік на прослуховування відповідних курсів в університеті Словаччини. Це дозволить суттєво знизити навчальне та академічне навантаження під час проходження магістратури і таким чином:

 1. Поліпшити оцінки.
 2. Вивчити мову.
 3. Ознайомитись з викладачами університету.
 4. Зарекомендувати себе як хороший студент.

І головне — переконатися, що курси, що входять до майбутньої магістерської програми, відповідають вашим очікуванням від магістратури в Європейському Союзі.

img

Часті питання

На яку спеціальність можна вступити з дипломом бакалавра?

Майже на будь-яку. У Словацьких університетах понад 50 напрямків. Єдине обмеження – розмір академічної різниці у курсах. З повним списком спеціальностей можна ознайомитись тут – Завантажити

Чи насправді магістратура в Словаччині абсолютно безкоштовна?

У разі правильної подачі документів студенти мають право не тільки на безкоштовне навчання, але й у разі високої успішності на отримання стипендії.

Чи можуть виникнути труднощі при нострифікації диплома?

Щоб уникнути будь-яких проблем з нострифікацією, верифікацією та подальшим надходженням, ми настійно рекомендуємо подати заявку для консультації до центру “Free Student”.

Де проживатиме студент під час проходження магістратури?

Всім студентам, які оформили заявку у “Free Student” — надається державний гуртожиток, і що важливо, документ, що підтверджує дозвіл на проживання в Словаччині.

Якщо у вас виникли запитання щодо вступу до магістратури Словаччини — зв’яжіться з нами за телефонами, вказаними на сайті, або через нашу офіційну електронну пошту

img

Ваша вигода

Проходження магістратури в Словаччині за програмою “Free Student” — це унікальна можливість кардинально змінити життя. Завдяки Free Student можна:

 • 1 Значно спростити процес підготовки документів для вступу до магістратури.
 • 2 Позбутися місяців болісної юридичної «метушні».
 • 3 Вступити до одного з державних університетів Словаччини на будь-яку спеціальність.
 • 4 Пройти магістратуру та отримати диплом європейського зразка.

І головне — вийти на новий рівень освіти, щоб у подальшому влаштуватися на роботу в тому місці, де ви хочете працювати, а не там, куди вас візьмуть!

img