image
image
img

Пропонуємо Вам 3 пакети послуг

Економ пакет включає послуги:

 1. Консультативна підтримка при виборі вузу.
 2. Подача до вузу ваших документів, проходження всіх необхідних процедур для вступу.
 3. Отримання підтвердження про попереднє зарахування (з умовою) до словацького навчального закладу. Це підтвердження про зарахування абітурієнтів до ВНЗ, але при виконанні певних умов. Це суто процедурні умови: подача ностріфікованого атестата про повну загальну середню освіту, оскільки підтвердження про зарахування ви отримаєте вже на початку червня, а атестат, як правило, ви отримаєте тільки в кінці червня або на початку липня.
  Крім цього деякі вузи вимагають надати медичну довідку з української поліклініки про те, що за станом здоров’я ви можете навчатися в вузі.
 4.  Передача вам підтвердження про зарахування (з умовою) в начальний заклад. Всі вище перераховані процедури здійснюються без вашої присутності, але від вашого імені, згідно з дорученням, що істотно заощаджує ваші кошти.Решту документів ви подаєте особисто, і всі наступні етапи для навчання в Словаччині проходите самостійно.

 

Вартість за договором буде складати суму в гривнях еквівалентну 850 євро станом на день розрахунку за курсом продажу валюти “Приват Банком”

 

Пакет ” економ + ” включає такі послуги:

 1. Консультаційна підтримка при виборі вузу.
 2. Подача до вузу документів , проходження всіх необхідних процедур для вступу.
 3. Отримання підтвердження про попереднє зарахування (з умовою) до словацького навчального закладу. Це підтвердження про зарахування абітурієнтів до вузу , але при виконанні певних умов. Це суто процедурні умови: подача нострифікованого атестату про середню освіту, оскільки підтвердження про зарахування ви отримаєте вже на початку червня, а атестат ви отримуєте , як правило, в кінці червня чи на початку липня. Окрім того, деякі вузи просять надати їм медичну довідку з української поліклініки про те, що за станом здоров”я ви можете навчатись у вузі.
 4. Передача вам підтвердження про зарахування (з умовою) в начальний заклад.
 5. Зaсвідчення словацьким нотаріусом копій усіх необхідних документів.
 6. Переклад атестату і його додатку на словацьку мову судовим словацьким перекладачем та всіх інших необхідних для вступу документів.
 7. Нострифікація атестату про загальну середню освіту.
 8. Всі вище зазначені дії виконуються без вашої присутності, від вашого імені згідно доручення, що значно економить ваші кошти.
 9. Всі інші документи ,які необхідні для виготовлення виду на проживання Ви подаєте самостійно.

 

Вартість за договором буде складати суму в гривнях еквівалентну 1150 євро станом на день розрахунку за курсом продажу валюти “Приват Банком”

 

Ексклюзив пакет включає такі послуги:

 1. Консультаційна підтримка при виборі вузу.
 2. Подача до вузу ваших документів , проходження всіх необхідних процедур для вступу.
 3. Отримання підтвердження про попереднє зарахування (з умовою) до словацького навчального закладу. Це підтвердження про зарахування абітурієнтів до вузу , але при виконанні певних умов. Це суто процедурні умови: подача нострифікованого атестату про середню освіту, оскільки підтвердження про зарахування ви отримаєте вже на початку червня, а атестат ви отримуєте , як правило, в кінці червня чи на початку липня.
  Окрім того, деякі вузи просять надати їм медичну довідку з української поліклініки про те, що за станом здоров”я ви можете навчатись у вузі.
 4. Передача вам підтвердження про зарахування (з умовою) в начальний заклад.
 5. Засвідчення словацьким нотаріусом копій усіх необхідних документів.
 6.  Переклад атестату і його додатку на словацьку мову судовим словацьким перекладачем та всіх інших необхідних для вступу документів.
 7. Нострифікація атестату про загальну середню освіту.
 8. Резервування місця в гуртожитку.
 9. Подача нострифікованого атестату про загальну середню освіту в університет (чим виконуються вимоги про попереднє зарахування).
 10. Отримання підтвердження про попереднє зарахування (з умовою) до словацького навчального закладу про виконання вимог.
 11. Всі вище зазначені дії виконуються без вашої присутності, від вашого імені згідно доручення, що значно економить ваші кошти.
 12. Підготовка та переклад документів, необхідних для отримання виду на проживання.
 13. Організація зустрічі в Словаччині ,поселення в готель, в гуртожиток.
 14. Орієнтаційна програма після приїзду в Словаччину. Підключення до операторів мобільного зв”язку при необхідності.
 15. Відкриття рахунку в Словацькому банку у разі потреби.
 16. Запис в університет. Це специфічна процедура Словацьких університетів, внаслідок якої студент записується в певний вуз і обирає навчальний предмет на певний семестр.
 17. Підготовка і перевірка фінальних документів для подачі на еміграційну поліцію.
 18. Запис на проходження медогляду в Словаччині після отримання виду на проживання (мед. огляд оплачується самостійно).

 

Вартість за договором буде складати суму в гривнях еквівалентну 1450 євро станом на день розрахунку за курсом продажу валюти  “Приват Банком”