image
image
img

Курси словацької мови

img

Мовна практика – важлива складова для студентів , які прагнуть до вступу в кращі Європейські ВНЗ, до яких входять і державні навчальні заклади Словаччини. Зазвичай, мовну практику студенти напрацьовують вже на місці, але це дорого і не практично.
Перевага програми Free Student в тому ,що ми маємо власні мовні курси як в Україні так і в Словаччині,розроблені разом з університетами,для легшої мовної адаптації кожного студента.Після закінчення мовних курсів ви отримаєте сертифікат,який визнають Словацькі державні університети.

img

Курси проходять в двох форматах онлайн на офлайн з носіями мови та висококваліфікованими викладачами в різних містах України (уточнювати потрібно у представника по вашому регіону ).
Проходження курсу в Україні ,має перевагу в тому що ви не втрачаєте рік навчання,а відразу вступаєте на перший курс університету або на магістерський курс після отримання диплому бакалавра в Україні.

Завдяки схожості (слов’янська група мов)між словацькою та українською і російською мовами,а також професіоналізму наших викладачів,нашого курсу буде достатньо,щоб студент добре розумів мову,відповідав на запитання та починав розмовляти (рівень А2 – В1).З таким рівнем знань студент без проблем почне навчання і вже за перших пів року навчання зможе вільно володіти мовою.
Тривалість курсу 68 годин лекторного супроводу.
Ціна 11 000 тисяч гривень.
Також в Словаччині за два тижні до початку навчання є можливість пройти інтенсивний курс словацької мови з носієм мови та в мовному середовищі(курс включає лекторні години,практичні години та екскурсії,подорожі)
Тривалість курсу 40 годин

Не можеш визначитися з університетом?

Ми допоможемо обрати університет твоєї мрії.
Залиш свою заявку і наші менеджери зв’яжуться з тобою.

Can't decide on a university?

We will help you choose the university of your dreams.
Leave your request and our managers will contact you.