image
image
img

Курси словацької мови

img

Мовна практика – важлива складова для студентів, які прагнуть вступити в кращі Європейські ВНЗ до яких входять і державні навчальні заклади Словаччини. Зазвичай, інші пропонують напрацьовувати мовну практику вже на місці, у Словаччині, але це дорого і не практично.

Перевага програми „Free Student” в тому, що ми маємо власні мовні курси як в Україні, так і в Словаччині: вони розроблені разом з університетами, для легшої мовної адаптації кожного студента. Після закінчення мовних курсів ви отримаєте сертифікат, який визнають Словацькі державні університети.

img

Курси проходять в двох форматах: онлайн та офлайн, з носіями мови та висококваліфікованими викладачами в різних містах України (уточнювати потрібно у представника по вашому регіону).

Проходження курсу в Україні має перевагу в тому, що ви не втрачаєте рік навчання, а відразу вступаєте на перший курс університету або на магістерський курс після отримання диплому бакалавра в Україні.

Завдяки схожості (слов’янська група мов) між словацькою та українською і російською мовами, а також професіоналізму наших викладачів, нашого курсу буде достатньо, щоб студент добре розумів мову, відповідав на запитання та починав розмовляти (рівень А2 – В1). З таким рівнем знань студент без проблем почне навчання і вже за перших пів року навчання зможе вільно володіти мовою.

Тривалість та ціна курсів

Тривалість курсу 55 годин лекторного супроводу.

Ціна 11 000 тисяч гривень.

Також в Словаччині за два тижні до початку навчання є можливість пройти інтенсивний курс словацької мови з носієм мови та в мовному середовищі (курс включає лекторні години,практичні години та екскурсії-подорожі).

Тривалість курсу 40 годин

Не можеш визначитися з університетом?

Ми допоможемо обрати університет твоєї мрії.
Залиш свою заявку і наші менеджери зв’яжуться з тобою.