image
image image

Нострифікація
українських дипломів для вступу

Хочете вступити до закордонного університету, але не можете цього зробити? Зробіть атестацію та нострифікацію українського диплома.

image
img

Останнім часом серед українських абітурієнтів все частіше постає питання — як за повної Європейської інтеграції вступити до одного з європейських університетів на бакалаврат чи магістратуру, маючи на руках український диплом чи атестат про проходження середньої освіти. Це може здаватися досить складним, бо лише кілька університетів в Україні (на зразок Могилянської Академії) дають дипломи європейського зразка.

Проте вступити до будь-якого європейського університету не так складно, як може здатися на перший погляд. Справа в тому, що класична система європейської освіти багато в чому схожа на ту, що зараз є в Україні. А отже, для того, щоб вступити до європейського університету, достатньо провести атестацію та подальшу нострифікацію диплома.

Що таке нострифікація?

Нострифікація диплома – це своєрідна юридична процедура перекладу документів. Вона містить в собі:

1. Технічний переклад документів на юридичну мову країни, до якої хоче вступити абітурієнт.

2. Пошук та зіставлення курсів та спеціальностей до словацької системи.

3. Можливе складання академічної різниці або повторний захист теми диплома для проведення її нострифікації.

Основна складність нострифікації пов’язана виключно з юридичними тонкощами оформлення українських дипломів та дипломів європейського зразка. Але при зверненні до компанії, що спеціалізується на допомозі у вступі, ця проблема легко вирішується фахівцями, які мають достатню напрацьовану базу практики, що дозволяє легко адаптувати навіть дипломи, отримані в Радянські часи до сучасних норм.

Як нострифікація може допомогти при вступі

Нострифікація як процедура є основною процедурою, яка робить диплом абітурієнта релевантним для вступу/працевлаштування в цільовій країні.

У країнах Європейського Союзу є єдині норми для університетів та інших навчальних закладів. Завдяки цьому провівши нострифікацію документів у Free Student, людина відкриває для себе двері до будь-якого університету ЄС.

Для країн далекого зарубіжжя можливо знадобиться окрема нострифікація документів, відповідно до стандартів установи, що приймає.

Але найголовніше — нострифікація є необхідною умовою для розгляду кандидатури конкретного абітурієнта як потенційного студента для приймальної комісії.

img

Які проблеми можуть виникнути
під час нострифікації диплома

Мабуть, єдина проблема, яка може виникнути в абітурієнта при вступі до закордонного університету, це не відповідність кодів та пройдених курсів у обраній спеціальності, тобто сама процедура нострифікації виявиться неможливою, без додаткового закриття академічної різниці.

Таке відбувається вкрай рідко і здебільшого з дипломами, чиї спеціальності вже застаріли. Але навіть у цьому випадку оперативне дозакриття академічної різниці шляхом дострокової екзаменації або повторного захисту диплома легко закриває проблему подальшої атестації, нострифікації та верифікації диплома в країнах Європейського Союзу.

Наша компанія вже кілька років допомагає студентам із вступом до зарубіжних університетів, завдяки чому ми можемо легко обійти академічну різницю та нострифікувати диплом без додаткового захисту перед Європейською Комісією.

Як проходить нострифікація

Нострифікація проходить в такий спосіб. Для початку необхідно визначитися з країною та університетом, до якого хоче вступити абітурієнт. Далі необхідно вибрати форму навчання та курс, т.к. для бакалаврату потрібен один список документів, а для магістратури, аспірантури та докторантури – зовсім інший пакет.

Далі, до компанії, яка професійно займається допомогою у вступі подаються такі документи:

 1. Копія атестату.
 2. Копія диплома.
 3. Вкладиш диплома з пройденими курсами.
 4. Код спеціальності.

Додатково можуть попросити копію паспорта. На підставі цих документів компанія адаптує/нострифікує диплом відповідно до вимог приймаючого університету. І далі з цими документами можна легко вступити до обраного навчального закладу.

img
img

Компанія “Free Student” може допомогти зробити релевантним практично будь-який документ. Ми проводимо нострифікацію наступного:

 1. Атестатів про середню освіту.
 2. Атестатів про здобуття середньої-спеціальної освіти.
 3. Дипломи молодшого спеціаліста.
 4. Дипломи про проходження бакалаврату.
 5. Дипломи фахівців та магістрів.

Крім того, ми можемо нострифікувати документи і вищого рангу, включаючи документи кандидатів наук та доцентів.

Для отримання інформації про те, чи підпадають ваші документи під можливу нострифікацію, рекомендуємо залишити заявку на сайті, або зв’язатися з нами за вказаними контактними даними. Ми розглянемо ваш випадок та безкоштовно проконсультуємо на питання того, чи підходять ваші документи під процедуру нострифікації для цільового підприємства, що приймає

Терміни та вартість нострифікації

Нострифікація в Україні — досить трудомісткий процес, і фінальна вартість варіюється від наступних факторів:

 1. Тип документа.
 2. Цільове підприємство, для якого верифікується документ.
 3. Коди документа.
 4. Рідкісність спеціальності в Україні/за кордоном
 5. Рік випуску студента.

У середньому, за наявності всіх документів, нострифікація займається від 3-х до 5-ти робочих днів з моменту отримання всіх необхідних паперів.

Щоб замовити нострифікацію документів у компанії “Free Student”, достатньо заповнити заявку на нашому сайті. До цього додатково, будь ласка, докладіть таку інформацію:

 1. Назва документів, які потрібно нострифікувати.
 2. Контактні дані, включаючи адресу електронної пошти та номер телефону.
 3. Паспортні дані та копії документів, що потребують нострифікації.

Як тільки ми отримаємо ваш запит, ми у найкоротший термін зв’яжемося з вами для уточнення деталей.

Також ми додатково вкажемо терміни, вартість та повний список документів, які необхідно надати для успішного проходження нострифікації саме у вашому випадку.

img