Мовні курси – Free Student Slovakia

Мовні курси

Мовні курси для вступу в Європейські ВНЗ

Мовна практика – важлива складова для Українців, які прагнуть до вступу в кращі Європейські ВНЗ, до яких входять державним навчальні заклади Словаччини. Зазвичай, мовну практику студенти прагнуть напрацювати вже на місці, але це дорого і не практично. Альтернативою можуть послужити очні та заочні мовні курси Словацької мови для Українців, що проводяться компанією «Free–student».

Ми активно займаємося допомогою абітурієнтам з України зі вступом до закордонних ВНЗ. Завдяки цьому, ми:

  • Напрацювали істотну юридичну практику нострифікації та верифікації документів, завдяки чому, при проходженні наших мовних курсів, ми можемо проконсультувати вас із будь якого юридичного аспекту, та значно полегшити ваш вступ до Словацького ВНЗ.
  • Маємо сотні кейсів, коли люди, абсолютно не мають ніяких знань про Словацькому мовою, буквально за кілька місяців опановували ним досконало.
  • Знаємо, які саме знання потрібні для вступу до Словацькі ВНЗ, і можемо скоригувати програму мовних курсів, для полегшення процесу вступу до цільового ВНЗ.

Наші мовні курси проходять у всіх великих містах України. Детальніше дізнатися про те, проводяться очні заняття в вашому місті, можна зв’язавшись з нами за вказаними контактними даними.

Навіть якщо у вашому місті не проводяться очні групові заняття по Словацькому мови, не поспішайте засмучуватися, тому що завдяки сучасним технологіям, ви можете пройти всю навчальну програму повністю заочно, через інтернет.

Коли потрібні Мовні курси українцю.

Мовні курси потрібні для будь-якого абітурієнта, який прагне вступити в Державний Словацький університет, адже вони дають не тільки унікальну можливість вивчити мову в достатньому обсязі для проходження програми вибраного вищого навчального закладу, а й надає переваги.

Сертифікат курсів «Free-student» дає пріоритет під час вступу студентам до ВНЗ, з якими у нас підписані договори.

При наявності сертифіката, студент буде розподілений до групи змішаного типу, де навчатимуться Українці та етнічні студенти. Завдяки чому, поріг входження в навчальну програму знизитися.

Мовні курси «Free-student», дають можливість виключити адаптаційний рік навчання в чужому ВНЗ, і відразу отримувати необхідні знання за програмою магістратури.

Ми впевнені в кваліфікації наших викладачів, і рекомендуємо пройти мовні курси всім тим, хто прагне потрапити на навчання, або працевлаштуватись в ЄС.

Вартість курсів словацької мови

Вартість проходження Мовних курсів у «Free-student» становить близько 11.000 гривень. При такій низькій вартості ми забезпечуємо дистанційне, або очне (за бажанням абітурієнта) навчання Словацькій мови.

Час проходження курсів, залежить виключно від вашого рівня володіння Словацькою мовою. Якщо володіння нижче базового рівня, то приблизний час інтенсиву, складе близько 3-4 місяців.

Засвоїти іноземну мову за такий короткий час практично неможливо. Але у випадку з

Словацькими мовними курсами, у вас є серйозна перевага. Вся справа в тому, що Словацька мова, теж відноситься до категорії Слов’янських, а значить вчити її значно простіше, ніж польську або навіть більш популярний англійську мову.

Примітка: Точну вартість ви можете уточнити у менеджера. Вона може відрізнятись в меншу сторону.

Ваша вигода від курсів словацької

Навіщо потрібні мовні курси від «Free-Student», коли більшість зарубіжних ВНЗ при наявності ностріфіцированного диплома, пропонують додатковий рік навчання з мовною практикою на місці.

У наших мовних курсів є ряд переваг.

  • Немає акліматизації. Ви вчите мову в рідній країні, і приїжджаєте до Словаччини відразу підготовленим.
  • Куди менша вартість. 11.000 гривень включають повну підготовку і атестацію вас з видачою сертифікату, який підтверджує знання мови.
  • Можливість пройти курси, паралельно закінченню бакалавріату в вашому рідному вузі. Останнє, особливо важливо, тому що дозволяє вам істотно заощадити час, і підготуватися до вступної компанії до Європейського ВНЗ відразу зі знанням мови.

А головне – на мовних курсах Словацької мови, ви познайомитеся не тільки з загально вживаної лексикою, а й зі специфічною термінологією, яка в нагоді вам надалі при навчанні, наприклад з технічними термінами, якщо ви плануєте вступати на інженерну спеціальність.

ВНЗ Словаччини вважають за краще брати абітурієнтів з володінням мови, що значно збільшить ваші шанси на вступ в бажане місце навчання.

Економія коштів

Основна вигода використання мовних курсів перед вступом до цільового ВНЗ – це можливість істотно заощадити на вивченні мови, і позбавити вас мовного бар’єру.

Вартість курсів – 11.000 гривень. Для порівняння, аналогічна програма від державного ВНЗ Словаччини обійдеться близько 5.000 євро, і це мінімальна ціна.

Курси в Словаччині будуть безкоштовними, але вам доведеться оплатити рік проживання в гуртожитку, або орендованій квартирі.

Також враховуйте вартість продуктів харчування, відсутність можливості працевлаштуватися на період проходження курсів, і втрату року навчання, в поєднанні з відсутністю державної Європейської стипендії.

Економія часу

Ще одна вигода – це економія року життя. Пройшовши мовні курси, ви зможете не тільки заощадити рік, але і відразу претендувати на державну європейську стипендію.

Крім того, разом із економією року, ви зможете відразу ж працевлаштуватися в чужій країні. А відсутність мовного бар’єру, заощадить вам не тільки час і гроші, але і що головне нерви – тому що ви позбудетеся від почуття дискомфорту.

Ну і звичайно, графік курсів, зручно підібраний, таким чином, щоб ви отримали всі необхідні сертифікати про їх проходження до початку вступної кампанії цільового навчального закладу.

Як проходять курси словацької мови

Для зручності абітурієнтів, курси проходять щорічно у вигляді групових очних і заочних занять. Початок другого навчального семестру, збігається з семестром у вашому навчальному закладі. Тобто Курси починаються у лютому.

Для проходження курсів, необхідна ваша заявка на вступ до цільової ВНЗ, тому що наші мовні курси – це комплексна послуга, яка готує майбутніх студентів до реального навчання в Словацькій республіці.

Курси починаються на початку лютого, і закінчуються в середині Червня, атестація та іспит володіння мовою проводитися згідно з регламентом, або може проводитися індивідуально, в тому випадку, якщо навчальний графік студента, у т.ч . державні іспити, або захист диплома, перетинаються з аналогічними датами по проходженню мовних курсів.

Після закінчення курсу, людина, яка пройшла їх, отримує документ, з яким вона може без проблем вступати до будь якого Словацького університету.

Як записатися

Щоб записатися на мовні курси за програмою «Free-student» – залиште заявку на нашому сайті, або зв’яжіться з нами, за вказаними контактними даними.

За програмою мовних Курсів Словацького мови у «Free-student», ви отримаєте:

  • Первинну атестацію за цільовим мови. Вона допоможе дізнатися ваш поточний рівень володіння іноземною мовою, і скорегувати курс навчання для досягнення найвищих результатів.
  • Ваша можливість заощадити на проживанні, і скоротити час, необхідний для вступу до Словацькі ВНЗ.
  • Ваш шанс підтягнути рівень мови, до рівня носіїв.

І головне – мовні курси за програмою «Free-student» – ця ваша можливість вступити в кращі ВНЗ Європи , і отримайте робоче місце за фахом там, де ви забажаєте, а не там, куди вас візьмуть!