Сертифіковані курси словацької мови онлайн - Free Student Slovakia

Мовні курси

Курси словацької мови Free Student

Мовні курси – це найважливіша частина підготовки до вступу у вищий навчальний заклад Словацької республіки.

Зараховуватись на мовні курси будуть усі, хто успішно пройшов співбесіду. Детальнішу інформацію про місце та час проведення у вашому місті зможете отримати після успішної здачі співбесіди. Для населених пунктів, де не буде мовних курсів, розроблена програма oнлайн-навчання. Навчання відбуватиметься через Skype. З числа студентів буде сформована група, яка буде проінформована про час занять, і у визначений час, з’єднавшись по Skype з викладачем, зможе отримувати необхідний обсяг знань. Випускники курсів, які пройдуть програму онлайн-навчання, отримають сертифікат такого ж зразка, як і студенти, які пройдуть класичне навчання на курсах.

ВЕЛИКОЮ ПЕРЕВАГОЮ є схожість та спільне коріння української та словацької мов. Завдяки цьому та професіоналізму наших викладачів, мовного курсу буде достатньо для того, щоб після завершення навчання студент розумів словацьку і почав розмовляти мовою.

Учасники програми “Free Student”, після закінчення мовних курсів будуть володіти словацькою в достатньому обсязі для навчання в університетах.

Зазвичай, навчальні програми закордонних вищих навчальних вузів передбачають річні, мовні, підготовчі курси за кордоном при вступі до вишу. На нашу думку, це добре, але тягне за собою втрату одного року на підготовчі курси та додаткові фінансові витрати. В середньому, наприклад, в Польщі, витрати на річні мовні курси, включаючи навчання, проживання, харчування, транспорт, складають біля 5 тисяч євро.

ВАРТІСТЬ мовних курсів від Free student складає 11 тисяч гривень. В цю суму входить навчання і отримання сертифікату про їх закінчення. Це значна економія коштів та суттєва економія часу, адже для навчання на наших курсах не потрібно кудись їхати з дому та відриватись від навчання в школі.

ПЕРЕВАГИ МОВНИХ КУРСІВ ВІД “Free Student”:

  • Сертифікат від програми “Free Student”.
  • Доступна ціна курсів – 11 000 грн.
  • Наші мовні курси – це значна економія коштів та суттєва економія часу, оскільки не потрібно навчатись рік за кордоном на мовних курсах при університетах.
  • Можливість онлайн-дистанційного навчання робить їх дуже зручними і доступними для студентів з населених пунктів, де наших мовних курсів немає.
Зателефонувати