image
image
image

Розіграш грантів від Гаранта програми Free Student

Програма Free Student допомагає втілити мрії у реальність! Щороку наша команда, на чолі з Гарантом програми, розігрує одразу ТРИ Гранта на вступ.

Щорічно, орієнтовно у січні-лютому, ми проводимо конкурс на отримання трьох грантів, який складається з кількох етапів. Перший етап – написання мотиваційного листа. Ми чекаємо від кожного учасника лист, де має бути розповідь, чому саме він гідний стати одним із переможців. Жорстких вимог немає: пишіть усе, що вважаєте за потрібне.

Після того, як ми отримаємо всі листи та оголосимо про припинення прийому заявок, Гарант нашої програми ознайомиться з усіма листами і розпочнеться другий етап конкурсу – співбесіда (або інтерв’ю). Під час розмови ви повинні проявити себе та показати свої найкращі якості.

Після проведених співбесід наша команда ще раз обговорить усіх претендентів і ми оголосимо переможців!

Що одержують три головних переможця? 100% знижку на оплату наших послуг, а також оплачений гуртожиток до моменту отримання ВНЖ.

Але це ще не все! Якщо серед учасників будуть ті, хто нас дуже вразив, але трохи не дотянув до головного призу, той також отримує подарунок – знижку на курси з словацької мови.

*Про старт проведення конкурсу ми завжди попереджаємо на нашій сторінці в інстаграм, тому підписуйтесь та дізнавайтеся всі новини першими.

Вірте в себе і відкривайте нові можливості разом з Free Student!