Нострифікація, переклади – Free Student Slovakia

Нострифікація, переклади

Нострифікація диплому перед вступом в Словаччину

Бажаєте вступити до закордонного ВНЗ, щоб отримати найякіснішу закордонну освіту — але вступна комісія не може веріфікувати ваш диплом? Тоді вам потрібно пройти процедуру нострифікації диплому, щоб зробити його релевантним для вступу у будь який цільовий вуз, що ви обрали для подальшого отримання освіти. Все здається досить складним, адже тільки кілька ВНЗ в Україні (на кшталт Могилянської Академії) надають дипломи Європейського зразка.
Вступити до закордонного Словацького, або навіть французького ВНЗ Сорбона не так складно, як може здатися на перший погляд. Класична система європейської освіти багато в чому схожа, до тієї, що ви отримуєте в Сучасній Україні. А значить, для того щоб вступити в Європейський ВНЗ, досить провести атестацію і подальшу нострифікацію диплому.

Що таке нострифікація

Нострифікація диплому – це досить складна комплексна юридична процедура перекладу документів. Вона містить в собі:

 • Технічний переклад документів на юридичну мову країни, в яку хоче вступати абітурієнт.
 • Пошук і та порівняння курсів та спеціальностей, під коди яких можна переатестувати диплом.
 • Можливе повторне проходження іспитів, закриття академічної різниці, чи повторний захист теми диплома, для проведення нострифікації.

Основна складність нострифікації пов’язана виключно з юридичними тонкощами оформлення українських дипломів, і дипломів Європейського зразка. Але при зверненні в компанію, яка спеціалізується на тому, що роками допомагає українським абітурієнтам вступити до бажаного ВНЗ, ця проблема легко вирішується фахівцями, що мають напрацьовану базу, яка дозволяє легко адаптувати навіть дипломи, отримані в Радянські часи до сучасних норм.

Як нострифікація може допомогти при вступі

Нострифікація – є основною процедурою, яка робить диплом абітурієнта релевантним для вступу / працевлаштуванню в цільовій країні.

У країнах Європейського Союзу, існують єдині норми для ВНЗ та інших навчальних закладів. Завдяки цьому, провівши нострифікацію документів в «Free-student» , людина відкриває для себе двері в бажані ВНЗ ЄС.

Для інших країн можливо буде потрібна окрема нострифікація документів відповідно до стандартів сторони, яка приймає документи.

Але найголовніше – нострифікація це достатня і необхідна умова, для розгляду кандидатури конкретного абітурієнта в якості потенційного студента для приймальної комісії.

Які проблеми можуть виникнути при нострифікації диплома

Мабуть єдина проблема, яка може виникнути у абітурієнта при вступі до зарубіжний ВНЗ — не відповідність кодів і пройдених курсів в обраній спеціальності. Тобто сама процедура нострифікації виявиться неможливою, без додаткового закриття академічної різниці.

Таке відбувається вкрай рідко, і в основному з дипломами, чиї спеціальності застаріли. Але навіть в цьому випадку, оперативне закриття академічної різниці, шляхом дострокової екзаменації або повторного захисту диплому, легко закриває проблему подальшої атестації, нострифікації та верифікації документа в країнах Європейського Союзу.

Наша компанія декілька років допомагає студентам з вступом в закордонні ВНЗ, завдяки чому ми можемо легко обійти академічну різницю, і провести нострифікацію диплому без додаткового захисту перед Європейською комісією.

Як проходить нострифікація

Нострифікація проходить наступним чином. Для початку необхідно визначитися з країною і ВНЗ, в який хоче вступати абітурієнт. Далі, потрібно вибрати форму навчання і курс. Оскільки для бакалавріату потрібен один список документів, в той час як для магістратури, аспірантури та докторантури абсолютно інший пакет.

Далі, в компанію, яка професійно займається допомогою в надходженні подаються такі документи:

 • Копія атестата.
 • Копія диплому.
 • Вкладиш диплома з пройденими курсами.
 • Код спеціальності.

Додатково, можуть попросити копію паспорта. На підставі цих документів, компанія адаптує / нострифікуються диплом відповідно до вимог приймаючої ВНЗ. І далі з цими документами легко вступити до обраного навчального закладу.

Компанія «Free-student» – може допомогти зробити релевантним практично будь-який документ. Ми проводимо нострифікацію наступних документів:

 • Атестатів про повну загальну середню освіту.
 • Атестатів про отримання середньої спеціальної освіти.
 • Дипломів молодшого спеціаліста.
 • Дипломів про проходження Бакалавріату .
 • Дипломів фахівців і магістрів.

Крім того, ми можемо подати до нострифікації документи і більш високого рангу, включаючи документи кандидатів наук, і Доцентів.

Для отримання інформації про те, чи підпадає ваші документи для нострифікації, рекомендуємо залишити заявку на сайті, або зв’язатися з нами за вказаними контактними даними. Ми розглянемо ваш випадок, і безкоштовно проконсультуємо, чи підходять ваші документи під процедуру нострифікації для цільового приймаючого підприємства.

Терміни та вартість нострифікації

 • Нострифікація в Україні – досить трудомісткий процес, і фінальна вартість варіюється від наступних факторів:
 • Тип документу.
 • Цільове підприємство, для якого перевіряється документ.
 • Коди документа.
 • Рідкість спеціальності в Україні / за кордоном.
 • Рік випуску студента.

В середньому, при наявності всіх документів, нострифікація займається від 3-х до 5-ти робочих днів, з моменту отримання всіх необхідних паперів.

Як замовити нострифікацію

Щоб замовити нострифікацію документів в компанії «Free–Student» – достатньо заповнити заявку на нашому сайті. До цього додатково ласка прикладіть наступну інформацію.

 • Назва документів, які необхідно нострифікації.
 • Контактні дані. Включаючи адресу електронної пошти, і номер телефону.
 • Паспортні дані, і копії документів, які потребують нострифікації.
 • Як тільки ми отримаємо ваш запит, ми в найкоротші терміни постараємося зв’язатися з вами для уточнення деталей, і можливих складнощів, або нюансів, які можуть виникнути в процесі нострифікації.

Також, ми додатково вкажемо терміни, вартість і повний список документів, які необхідно надати для успішного проходження нострифікації саме у вашому випадку.